українська російська англійська
Виплати для інвалідів-регресників з вересня знову збільшуються
21.09.2012 | 18:24
Прес-служба Міністерства соціальної політики

З вересня цього року виплати людям, які отримали травми на виробництві, будуть збільшені на 24%. Відтак у середньому це підвищення складатиме 215 гривень. Відповідне рішення було прийнято 21 вересня на засіданні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України . 

Фонд прийняв  надзвичайно важливе рішення: додатково здійснити з вересня цього року підвищення щомісячних страхових виплат шахтарям-інвалідам, іншим потерпілим на виробництві та членам їхніх сімей, яким ці виплати призначені до 1 березня 2007 року.

Виплати інвалідам-регресникам цього року підвищуються  уже вдруге. Раніше ці виплати не переглядалися упродовж десяти років.  .

З урахуванням першого етапу осучаснення виплат, який відбувся в березні,  у середньому розмір виплати для 245 тис. потерпілих на виробництві та членів їхніх сімей зростуть з початку року більш ніж на 450 гривень.

Нагадаємо, що на виконання нових соціальних ініціатив Президента України перший етап осучаснення виплат регресникам відбувся в березні 2012 року. Виплати зросли тоді на 246 гривень.

 

версія для друку