українська російська англійська
Нацдержслужбою проведено нараду щодо стратегічних орієнтирів навчання держслужбовців
25.09.2012 | 09:24
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

24 вересня 2012 року в м. Одеса на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено Всеукраїнську нараду-семінар щодо стратегічних орієнтирів розвитку системи професійного навчання персоналу органів державної влади та органів місцевого самоврядування в умовах реалізації адміністративної реформи.

Захід організовано Нацдержслужбою України у співпраці з Національною академією державного управління при Президентові України та Одеським регіональним інститутом державного управління НАДУ.

До участі у нараді запрошено представників Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, керівників центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління» та галузевих закладів післядипломної освіти.

У своєму виступі Голова Нацдержслужби В’ячеслав Толкованов представив основні результати річної діяльності очолюваного ним відомства у напряму розвитку системи професійного навчання персоналу органів державної влади та органів місцевого самоврядування, ключові підходи до модернізації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в умовах реформи державного управління в Україні.

В. Толкованов також наголосив на пріоритетних завданнях, які мають бути виконані у рамках реформи у 2012 та 2013 роках, насамперед щодо створення системи комплексного безперервного навчання.

«Це дозволить посилити роль суб’єктів управління персоналом на державній службі, підвищити рівень її ефективності і професійності, запровадити дієві механізми запобігання проявам корупції»,- додав він.

Насамперед, йдеться про оновлення нормативно-правової бази підвищення кваліфікації, розробку концепції реформування системи підвищення кваліфікації, удосконалення методики формування державного замовлення, розвиток матеріальної та навчально-методичної бази навчальних закладів, які забезпечують підготовку та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

версія для друку