українська російська англійська
Розпочав роботу виставковий форум "Технології захисту/ПожТех-2012"
26.09.2012 | 17:57
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

26 вересня на території Міжнародного виставкового центру розпочав свою роботу ХІ Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ПожТех-2012».

Організатори заходу – Міністерство надзвичайних ситуацій України, Державна інспекція техногенної безпеки України, Добровільне пожежне товариство України, Український союз пожежної та техногенної безпеки, ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

За 11 років існування Форум став авторитетною подією у сфері техногенної та пожежної безпеки, а також важливим заходом для рятувальників і фахівців з попередження надзвичайних ситуацій. Під час заходу демонструється протипожежна техніка, рятувальне обладнання, системи безпеки і засоби захисту, проходять науково-практичні заходи, в яких беруть участь керівники та фахівці з безпеки промислових підприємств різних галузей виробництва, транспортної інфраструктури, будівельних, проектних і монтажних організацій, санаторної та готельної інфраструктури, медичних установ.

Як зазначив в.о. Міністра надзвичайних ситуацій Віталій Бут, відкриваючи виставку, світова статистика відзначає збільшення за останні роки кількості надзвичайних ситуацій та збитків, завданих ними.

«Ці обставини вимагають від МНС вживати ефективні та адекватні заходи для запобігання та попередження можливих надзвичайний ситуацій, оперативного реагування на ймовірні загрози. Саме тому одним з пріоритетів у діяльності держави є підвищення рівня безпеки наших громадян, а відтак подальший якісний розвиток і оснащення сучасною технікою пожежних та аварійно-рятувальних служб. Це завдання, які Президент України та Кабінет Міністрів ставлять перед МНС».

У рамках ділової програми Форуму буде проведено XIV Всеукраїнську науково-практичну конференцію рятувальників, підбиття підсумків Конкурсу на кращу протипожежну та аварійно-рятувальну продукцію, семінар «Розроблення інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) при проектуванні».

Виставка працюватиме до 28 вересня.

версія для друку