українська російська англійська
Охорону довкілля в Одесі забезпечує спецпідрозділ екоміліції
04.10.2012 | 15:39
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Підрозділ було створено за рішенням Одеської міської ради на базі Державної служби охорони.

До складу автопатруля входять двоє співробітники ДСО, один з них обов’язково має екологічну освіту. Щодня чотири автопатрулі несуть службу в усіх районах міста – Приморському, Суворовському, Малиновському та Київському. Про це розповів в Одесі керівник підрозділу міліції з охорони навколишнього середовища управління Державної служби охорони капітан міліції Валерій Годулян під час зустрічі з представниками ЗМІ.

Працівники цього підрозділу мають право складати адміністративні протоколи на правопорушників, які завдають шкоду навколишньому середовищу. Підставою для складання адмінпротоколів на правопорушників є рішення Одеської міської ради «Положення з благоустрою міста» та Кодекс України про Адміністративні правопорушення, а саме ст. 152 даного Кодексу.

Основними правопорушеннями, на які реагують співробітники ДСО у «зелених» зонах, є паркування автомобілів, розпалювання вогнищ, порушення правил вигулу домашніх тварин та розпивання алкогольних напоїв і паління в неналежних місцях.

Максимальна сума штрафу за порушення екологічного законодавства становить 1300 гривень.

Валерій Годулян розповів, що перед тим як скласти адмінпротокол, співробітники ДСО обов’язково фіксують правопорушення за допомогою фотоапарата і разом зі складеним протоколом передають фото комісії в Одеській міській раді для прийняття відповідного рішення щодо правопорушника.

версія для друку