українська російська англійська
На Хмельниччині перевірено готовність МНС до роботи в осінньо-зимовий період
11.10.2012 | 11:40
Хмельницька ОДА

Керівництвом Територіального Управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області перевірено готовність аварійно-рятувального загону спеціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період.

Під час перевірки основна увага зверталась на технічний стан інженерної, спеціальної і снігоочисної техніки, пересувних електростанцій, пунктів управління та обігріву. У Хмельницькому на випадок ускладнення обстановки передбачено розгортання пунктів життєзабезпечення та обігріву на базі аварійно-рятувального загону спецпризначення та хмельницького зведеного загону.

Під час перевірки уточнено плани оперативного реагування та взаємодії зі службами цивільного захисту області на випадок спільних дій при виникненні надзвичайних ситуацій та аварій, властивих для осінньо-зимового періоду. Перевірка показала, що сили і засоби МНС знаходяться в постійній готовності та сроможні будь-якої миті у разі погіршення погодних умов прийти на допомогу людям. За результатами інспектування проведена нарада з керівним складом ТУ МНС та аварійно-рятувального загону, на якій поставлені чіткі завдання щодо покращення матеріально-технічної бази рятувальних підрозділів.

 

 

версія для друку