українська російська англійська
В українську систему освіти активно впроваджуються інформаційно-комунікаційні технології
16.10.2012 | 16:20
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

В українську систему освіти активно впроваджуються інформаційно-комунікаційні технології. Про це заступник Міністра освіти і науки, молоді на спорту України Петро Куліков повідомив на урочистій церемонії відкриття IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» 16 жовтня 2012 року.

«Сучасна освіта України тісно пов’язана з інформаційними технологіями, має потужний потенціал та завдяки підтримці держави розвивається і міцнішає», - сказав Петро Куліков. 

Виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якої виступили МОНмолодьспорту України, Національна академія педагогічних наук (НАПНУ) та компанія «Виставковий Світ», триватиме до 18 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Також в урочистому відкритті взяли участь перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий, віце-президент НАПНУ Андрій Гуржій, директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько та виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий Світ» Віталій Сокол.

Після урочистостей відбулася церемонія нагородження кращих вищих навчальних закладів України дипломами «Лідер національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України». Нагадаємо, рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів усіх форм власності ініційоване МОНмолодьспорту та є невід’ємною складовою національного моніторингу вищої освіти.

Виставка представлятиме 625 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові та методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освіти засобами навчання. Загалом на заході представлені всі регіони України та навчальні заклади і представництва з Швейцарської Конфедерації, Республіки Польща, Словацької Респубілки, Чеської Республіки та Італійської Республіки.

На виставці постачальники обладнання для освіти презентуватимуть електронні засоби навчання. Зокрема, будуть представлені засоби навчання для раннього розвитку, сучасні шкільні дошки різних типів та фліпчарти для нарад і презентацій.

версія для друку