українська російська англійська
Новий перинатальний центр на Рівненщині планують відкрити у грудні
17.10.2012 | 10:20
Рівненська ОДА

У грудні у Рівненській області планують відкрити новий перинатальний центр. Зараз на будівництві об’єкту працюють у дві зміни 350 будівельників. Про це розповів голові Рівненської облдержадміністрації Василеві Берташу начальник головного управління з питань будівництва та архітектури Юрій Сідлецький. Будівельники реконструюють нинішнє приміщення, вже надбудували два поверхи. Крім того, поруч добудовують новий п’ятиповерховий корпус. До кінця місяця, звітують будівельники, його накриють. Також до 1 листопада неподалік облаштують нову зупинку для громадського транспорту, а на місці колишньої, яка була поруч із перинатальним центром, буде автостоянка для відвідувачів медзакладу. Це зробили на прохання працівників перинатального центру, оскільки раніше машини припарковували біля самісінького входу у пологовий будинок. А це створювало незручності як для пацієнтів, так і для медперсоналу.

Роботи ведуться відповідно до розробленого графіку. Адже уся сума, передбачена для Рівненщини в рамках реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» (46 мільйонів гривень) вже надійшла область.

Довідково

Завдяки  реалізації на Рівненщині Нацпроекту, якісні медичні послуги вагітним, породіллям і немовлятам стануть доступнішими. Адже вдасться збільшити площі перинатального удвічі (з майже 4000 до 8000 метрів квадратних). Тож в закладі розмістять три нові відділення.  Окрім цього, перинатальний центр отримає сучасне обладнання. Відтак, медики зможуть виходжувати недоношених малюків, яких раніше доводилося направляти в обласну дитячу лікарню.

 

версія для друку