українська російська англійська
Амбулаторії Дніпропетровщини забезпечені транспортом на 100%
21.10.2012 | 10:42
Дніпропетровська ОДА

У 2012 році на Дніпропетровщині збільшено фінансування на медикаменти та харчування у міських та районних лікарнях в 2 рази, на лікування ветеранів та інвалідів війни - в 3 рази, на медикаменти на один виклик швидкої допомоги - в 8,5 разів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, підбиваючи підсумки реалізації Комплексної стратегії розвитку регіону за 2010-2012 роки.

На Дніпропетровщині створена і функціонує комплексна система перинатальної допомоги. Вона включає широку мережу міжрайонних пологових центрів, три неонатальних центри, а також два нових сучасних перинатальних центри, розрахованих на 3 тис. і 4 тис. пологів відповідно.

Завдяки розвитку в регіоні екстреної медичної допомоги, в тому числі закупівлі сучасних реанімобілів, стало можливим транспортування новонароджених вагою від 500 грамів. Кількість здорових пологів без ускладнень в області зросла у 2 рази.

Усі автомобілі «швидкої допомоги» обладнані GPS-навігацією. За 2010-2012 роки придбано 72 нових «швидких» і до кінця року медичний парк поповниться ще 26 автомобілями.

З державного бюджету виділено 82 млн. грн. для забезпечення Центрів сімейної медицини сучасним обладнанням та транспортом. 11 жовтня 2012 року за участю Прем'єр-міністра Миколи Азарова 360 автомобілів вручені Центрам первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровської області.

«Це безпрецедентна подія в історії Дніпропетровщини й усієї України. Тепер всі амбулаторії Дніпропетровській області на 100% забезпечені власним транспортом», - сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку