українська російська англійська
Відомості з інвентаризації земель підлягають внесенню до Державного земельного кадастру
19.10.2012 | 16:30
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Зараз виникла нагальна потреба у розробці дієвого механізму внесення відомостей, які містяться в технічній документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель, до Державного земельного кадастру, зазначив на колегії земельного відомства Голова Держземагентства України Сергій Тимченко.

Відповідним урядовим рішенням передбачено, що відомості, отримані в результаті інвентаризації земель, підлягають внесенню до Державного земельного кадастру. До того ж виправлення помилок, допущених при веденні Державного земельного кадастру, у відомостях про земельну ділянку може здійснюватися на підставі матеріалів інвентаризації земель, що визначено Законом України “Про Державний земельний кадастр”.

З початку цього року проведено інвентаризацію земель населених пунктів на площі 132,52 тис. гектара. Так, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, у 2012 році проінвентаризовано на 76,25 тис. га більше. Загалом площа земель населених пунктів, інвентаризацію яких проведено, становить 4886,08 тис. га, або 65,3% від загальної площі.

За межами населених пунктів проведено інвентаризацію земель несільськогосподарського призначення на площі 8 043,59 тис. га, що становить 77% їх загальної площі.

версія для друку