українська російська англійська
На Рівненщині створюються робочі місця для людей з обмеженими можливостями
22.10.2012 | 10:50
Рівненська ОДА

На Рівненщині контролюють, щоб людям з обмеженими можливостями створювали робочі місця. Майже 2,5 тисячі керівників підприємств та установ регіону створили для людей з особливими потребами більше 7,5 тисяч  робочих місць. Тож вдалося запропонувати відповідні вакансії для 8 тисяч 579 інвалідів.

Водночас керівники, котрі не зацікавлені в  працевлаштуванні людей із особливими потребами, сплачують штрафи. Так, з початку року очільники підприємств перерахували майже мільйон гривень санкцій за недотримання нормативів працевлаштування інвалідів.

Ці кошти повертаються до людей із обмеженими фізичними можливостями за рахунок забезпечення їх безкоштовними індивідуальними візками, автомобілями, створенням для них дотаційних робочих місць на підприємствах.

Крім того, за направленням обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів нині підвищують фах 62 краяни із особливими потребами. Загалом цьогоріч на навчання, підготовку та перепідготовку у вищих та середніх закладах освіти інвалідів спрямовано майже 350 тисяч гривень.

версія для друку