українська російська англійська
На Чернігівщині в районній лікарні відкрито фізіотерапевтичне відділення
22.10.2012 | 16:10
Чернігівська ОДА

Минулого року на базі Менської центральної районної лікарні на Чернігівщині, було вирішено створити фізіотерапевтичне відділення для амбулаторних хворих. Завдяки ініціативі обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я, місцевої влади вдалося зробити євроремонт та встановити сучасне спеціалізоване обладнання. На будівництво відділення використано близько 200 тисяч гривень з місцевого бюджету, а також 100 тисяч гривень було спрямовано з благодійницької допомоги.

«Відкриття нового відділення – суттєвий крок з наближення спеціалізованої медичної допомоги до населення і невід’ємна частина процесу реформування системи охорони здоров’я в області», - наголосив  заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віктор Геращенко під час урочистої церемонії.

Він також зазначив, що в області триває робота зі зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів, покращуються умови перебування хворих у поліклінічних та стаціонарних відділеннях. Тривають ремонти лікарень, амбулаторій та ФАПів. Тільки протягом останніх років для закладів системи охорони здоров’я області було закуплено сучасного обладнання на суму, що перевищує 80 млн. грн.

 Головний лікар Менської ЦРЛ Петро Хомрач підкреслив, що нове потужне відділення для амбулаторних хворих дасть змогу проходити реабілітацію та комплекс профілактичних процедур жителям району, у яких хвороби опорно-рухового апарату, серцево-судинної, м’язової систем діагностуються вперше.

версія для друку