українська російська англійська
На Львівщині відкрили реконструйований ФАП
23.10.2012 | 15:30
Львівська ОДА

22 жовтня заступник голови - керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник узяв участь в урочистому відкритті реконструйованого приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Підгать Мостиського району.

 «Це непересічна подія. 36 років тому в селі спорудили ФАП і відтоді це приміщення не ремонтували, – зазначив Іван Грубник. – Лише у цьому році, в межах обласної програми, нам вдалося реконструювати цю споруду». Заступник голови облдержадміністрації подарував для потреб ФАПу холодильник для зберігання ліків. Він запевнив мешканців села, що до оновленого фельдшерсько-акушерського пункту, щотижня згідно з графіком приїжджатимуть лікарі. Як зазначив Іван Груник, первинна медична допомога має надаватися на рівні села та району, а вже складні, спеціалізовані послуги – в обласному центрі.

 «Багато політиків говорять про розвиток села, а потрібно починати з розвитку інфраструктури – збудувати дитячі садки, школи, ФАПи, народні доми, – зауважив Іван Груник. – Загалом, потрібно створити такі умови як і в місті. Тоді у нас припиниться відтік мешканців із сіл».

Довідка:

Фельдшерсько-акушерський пункт сідгать збудований і зданий в експлуатацію в 1976 році. ФАП обслуговує 586 жителів. За 9 місяців 2012 року прийнято 2271 осіб. В приміщенні ФАПу будуть функціонувати такі кабінети: маніпуляційний, щеплення, прийому хворих фельдшером, оглядовий кабінет для жінок. Капітальний ремонт розпочато у серпні 2012 р., а завершено у жовтні 2012 року.

 

 

версія для друку