українська російська англійська
Вручено нове медобладнання лікарням південно-західних районів Одеської області
23.10.2012 | 15:54
Одеська ОДА

Під час робочої поїздки до Саратського району Одеської області голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук передав нове медичне обладнання, а також машини швидкої допомоги п’яти районним лікарням та міським лікарням південно-західних районів Одеської області.

Сертифікати на нову апаратуру, що вже надійшла до більшості медичних закладів, урочисто вручив головним лікарям районів начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Михайло Бартко.

Зокрема, найсучасніший фіброгастроскоп, вартістю 180 тисяч гривень, флюорографічний апарат, вартістю 630 тис гривень, а також два санітарні автомобілі типу УАЗ було передано КП «Тарутинська центральна районна лікарня». Сучасний рентген-апарат на три робочих місця, вартістю 1 млн. 240 тис. грн., а також три санітарних автомобіля типу УАЗ отримала Татарбунарська центральна районна лікарня.

Ще два автомобіля типу УАЗ, а також рентген-апарат на три робочих місця та новий сучасний флюорограф, було передано до Білгород-Дністровської центральної районної лікарні. Крім того, нову медичну апаратуру й спеціальний автотранспорт отримала міська лікарня м. Білгород-Дністровський. Це - новий рентгенівський апарат на 2 робочих місця, а також санітарний автомобіль.

Михайло Бартко зазначив, що нове медичне обладнання та автотранспорт також отримали центральні районні лікарні Саратського та Арзицького районів – кожному з цих медичних закладів було передано сучасну рентген-апаратуру на три робочих місця та санітарний автомобіль. «На наступному тижні всі сільські амбулаторії також отримають значну кількість медобладнання, яке буде доставлено в кожен ФАП і амбулаторію», - підкреслив Михайло Бартко.

Голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук, звертаючись до медичних працівників, наголосив, що фінансування сфери охорони здоров’я є одним із пріоритетів роботи обласної влади.

«Тільки в цьому році ми на обладнання медичних установ Одеської області витратили понад 107 мільйонів гривень. У всіх районних лікарнях області тепер почали працювати сучасні рентген-апарати. Придбано більше 40 машин швидкої допомоги. Вже оглянуто понад 550 тисяч сільських мешканців. В Одеській області виплачується надбавка лікарям, що працюють в сільській місцевості. Нехай на руки медики отримують невелику суму - трохи більше 200 гривень, але це теж допомога, і така робота буде продовжуватись, тому що сільський лікар для нас дуже важливий. Я окреслив лише незначну частину роботи, яка робиться в Одеській області. У нас створені всі умови, щоб у найближчі роки відбувався впевнений поступальний рух вперед», - наголосив Едуард Матвійчук.

 

версія для друку