українська російська англійська
На Вінниччині відкрили ще один фельдшерсько-акушерський пункт
23.10.2012 | 17:20
Вінницька ОДА

Голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига урочисто відкрив реконструйоване приміщення фельдшерсько-акушерського пункту с. Виноградне Мурованокуриловецького району.

Як зазначив голова облдержадміністрації, керівництво області ставить на перше місце вирішення нагальних проблем сільського населення.

Голова облдержадміністрації повідомив, що реконструкцію ФАПу розпочато в серпні 2012 року, а завершено у жовтні 2012 р. На виконання робіт було освоєно близько 200 тис. грн. з районного та обласного бюджету. Крім того залучено спонсорські кошти для проведення благоустрою прилеглої до фельдшерсько-акушерського пункту території та придбання медичного обладнання. Приміщення ФАПу побудоване в 1967 році.

Відтепер приміщення реконструйованого ФАПу відповідає всім сучасним вимогам – є гаряча та холодна вода, проведено реконструкцію системи опалення, встановлено металопластикові вікна та нові двері. На базі ФАПу облаштовано кабінет сімейного лікаря, сучасний санвузол, оглядову для жінок, маніпуляційну та гігієнічну кімнати. Уже завезено і частину обладнання, необхідні медикаменти для першої невідкладної допомоги.

Медичні послуги тут будуть отримувати 400 жителів села Виноградне. Відкрити цей медичний заклад вдалося завдяки спільним зусиллям районного та місцевого керівництва.

Це тільки початок великої роботи зі створення належних умов для сільського населення, запевнив голова облдержадміністрації.

 

версія для друку