українська російська англійська
На Івано-Франківщині введено в експлуатацію підвідний газопровід, протяжністю 12,8 км
24.10.2012 | 10:20
Івано-Франківська ОДА

У селі Шишкове Слов’яносербського району Луганської області після капітального ремонту відкрився фельдшерсько-акушерський пункт. Завдяки зусиллям місцевих мешканців та спонсорським внескам за три місяці у ФАПі відремонтували дах, стіни, ганок, повністю замінили систему опалення. Крім цього, впорядковано прилеглу територію.

Шишковський фельдшерський пункт обслуговує мешканців двох населених пунктів – с. Шишкове (216 осіб) та с. Земляне (5 осіб), оскільки до найближчого селища  Металіст 15 км.

У селі Брустурів Косівського району Івано-Франківщини   коштом держави ввели в експлуатацію  підвідний  газопровід, протяжністю 12,8 км.  За словами заступника голови Івано-Франківської  облдержадміністрації Руслана Гусака, який  взяв  участь у  запаленні  газового факела,  газопровід  у Брустурах  обслуговуватиме 350 осель. 

У наступному році  буде проведено   ще понад 10 км підвідних  газопроводів   - до сіл Шепіт (270 дворів) і   Космач  (1500 дворів). 

За словами голови Косівської райдержадміністрації Ярослава Шинкарука, до кінця року на Косівщині запрацюють навчально-виховні комплекси у селах Річка та Баня-Березів.   

 

 

версія для друку