українська російська англійська
Аеропорт "Бориспіль" готовий до осінньо-зимового періоду
05.11.2012 | 12:05
Прес-служба Міністерства інфраструктури

В аеропорту «Бориспіль» завершено комплексну підготовку до осінньо-зимового періоду. Вжиті заходи дозволять забезпечити безпеку та регулярність польотів під час снігопаду, ожеледиці, різких перепадів температур. Особливостями підготовки аеропорту до роботи протягом осінньо-зимового періоду 2012-2013 стало розроблення нової схеми обслуговування аеродрому з огляду на введення в експлуатацію нового перону біля терміналу «D».

У межах підготовки аеропорту до роботи в осінньо-зимовий період службами  підприємства було здійснено ремонт інженерних мереж, насосних станцій та газового обладнання. В аеропорту забезпечили поточний ремонт штучних покриттів злітно-посадкових смуг №1 та №2, усунули дефекти ґрунтової частини льотного поля.

До зими також готова уся аеродромна техніка, зокрема, снігоочищувальні машини «Jetbroom», автомобілі спецтранспорту та засоби перонної механізації. Особливу увагу було приділено спецмашинам «Elephant», які здійснюють антикригову обробку літаків типу Boeing 737 та Airbus A320.

Увесь персонал пройшов підготовку з техніки безпеки та особливостей експлуатації аеродромів, авіаційної техніки та теплотехнічного обладнання в осінньо-зимовий період. Оператори спецмашин удосконалювали практичні навички на спеціальних тренажерах.

Нагадаємо, аеропорт «Бориспіль» має унікальний досвід та надсучасну техніку, яка покликана протистояти негоді. Зокрема, у складних метеоумовах грудня 2010 році, коли у більшості аеропортів Європи на кілька годин, а подеколи – кілька діб було призупинено роботу, в аеропорту «Бориспіль» не затримали жодного рейсу. Перепади температури з мінусової на плюсову, сильні хуртовини, ожеледь не вплинули на стабільну роботу столичного аеропорту. Такого результату вдалося досягти завдяки дотриманню виробничих технологій та швидкому реагуванню в кризових ситуаціях: польоти з однієї злітно-посадкової смуги переводились на іншу, служби аеропорту постійно очищували територію аеродрому та вогні світлосигнального обладнання, проводилась антикригова обробка літаків.

Робота аеродромної служби ДП МА «Бориспіль» - на офіційному каналі Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=PomMHb2-D7c&feature=plcp

 

версія для друку