українська російська англійська
Розпочалося планування українсько-американського навчання "Сі бриз-2013"
14.11.2012 | 17:24
Прес-служба Міністерства оборони

В Одесі відкрилась початкова конференція з планування українсько-американського навчання “Сі бриз-2013” в дусі програми “Партнерство заради миру”. У заході беруть участь делегації співорганізаторів навчання – України та США, а також більше 10 країн, які на даний час дали згоду на участь у навчанні.

За словами співдиректора навчання від української сторони капітана 1-го рангу Ігоря Терьохіна, учасники конференції розроблять загальну концепцію, визначать склад сил та засобів, уточнять місця та райони проведення майбутніх маневрів.

«Наступного року тематикою “Сі бризу” визначено проведення операції із  забезпечення безпеки в морі з акцентом на контролі морської обстановки та проведенні небойової евакуаційної операції. Подібні завдання є досить актуальними та цікавими для наших військовослужбовців», – зазначив капітан 1-го рангу Ігор Терьохін.

Офіцер також повідомив, що вперше за декілька років до участі у “Сі бриз-2013” запросили підрозділи Міністерства надзвичайних ситуацій України для проведення тренувань щодо спільних дій при ліквідації наслідків стихійного лиха чи техногенних аварій, здійснення гуманітарних акцій та забезпечення безпеки місцевого населення.

 

версія для друку