українська російська англійська
У Львові проведено інструкторське заняття щодо використання новітніх способів десантування
22.11.2012 | 16:00
Прес-служба Міністерства оборони

Під час зборів офіцерів повітряно-десантної служби військових частин високомобільних десантних військ та підрозділів спеціального призначення було проведено інструкторське заняття із використання новітніх способів десантування.

Зокрема, під час заходу, в якому взяли участь більше 40 офіцерів, було продемонстровано висадку особового складу за допомогою зйомного комплекту обладнання “Адаптор – 1М”, який використовується для десантування військовослужбовців на ділянки місцевості, де вертоліт не може здійснити висадку посадковим способом.

«Це може бути ліс, водні перешкоди, болотиста місцевість тощо. Висадка проводиться за допомогою спеціального канату і дозволяє військовослужбовцям десантуватися з висоти до 20 метрів, а також проводити евакуацію особового складу», – повідомив заступник командувача високомобільних десантних військ – начальник повітряно-десантної служби полковник Юрій Галушкін, який керував проведенням заходу.

За словами офіцера, до кінця року буде закуплено 4 комплекти бортового обладнання  “Адаптор – 1М”, а наступного року заплановано поставити у війська ще двадцять.

Варто зазначити, що демонстрація нового засобу десантування проходила на базі повітряно-десантного комплексу Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Комплект був установлений на макеті вертольота Мі-8 і кожен офіцер мав змогу особисто випробувати його в дії.

 

 

версія для друку