українська російська англійська
З наслідками складних погодних умов боролися майже 9 тис. залізничників
25.12.2012 | 14:54
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

На залізничних вузлових станціях, вокзалах, платформах та коліях тривають роботи зі снігоборотьби, у яких задіяні  переважно колійники, енергетики, зв’язківці, а також інші підрозділи залізниць України. Для ліквідації наслідків складних погодних умов, очищенні стрілочних переводів і колії від сніжних заметів, а також вокзалів і станцій задіяно майже 9 тис. залізничників та 65 снігоочищувачів та снігоприбиральної техніки.

Наймасштабніші роботи зі снігоборотьби тривають на Донецькій, Південно-Західній, Південній та Львівській залізницях, на території яких протягом останніх кількох діб спостерігається погіршення погодних умов.

Упродовж останньої доби товщина снігового покриву в районі станцій Жмеринка сягає 50 см, Коростень – 40 см, Київ – 40 см (Південно-Західна залізниця), Тернопіль – 25 см та Івано-Франківськ – 20 см (Львівська  залізниця), Вапнярка – 50 см (Одеська залізниця).

Рух поїздів не припиняється, вокзали працюють у звичайному режимі.

У складних погодних умовах залізничний транспорт залишається найбільш надійним та безпечним видом транспорту – залізничники вживають усіх можливих заходів, щоб гарантувати безперебійні безпечні перевезення пасажирів та вантажів. В умовах засніженої дороги та ожеледиці залізничники закликають водіїв автотранспорту бути максимально пильними й дисциплінованими при перетині залізничних переїздів, а пасажирів – бути уважними при перебуванні на об’єктах залізничної інфраструктури.

Довідково

Для безперебійної роботи у зимовий період 2012-2013 років в структурних підрозділах колійного господарства підготовлено 127 одиниць снігоочисної техніки (СДП, СДПМ), 105 одиниць снігоприбиральної техніки (СМ-2), з яких Донецька залізниця – 17одиниць снігоочисної та 25 одиниць снігоприбиральної техніки; Львівська залізниця відповідно 22 та 13 од.; Одеська залізниця – 21 та 7; Придніпровська залізниця – 17 та 22; Південно-Західна залізниця – 35 та 22; Південна залізниці – 15 од. снігоочисної та 16 – снігоприбиральної техніки.

З метою забезпечення безперебійного руху поїздів підготовлено 14 378 стрілочних переводів, обладнаних системою пневмообдувкою. Для забезпечення стислим повітрям систем пневмообдувки стрілочних переводів в колійному господарстві підготовлено до роботи в зимовий період 267 компресорних.

Крім того, в колійному господарстві використовується система електрообігріву стрілочних переводів. Такими системами на залізницях України обладнані 2 295 стрілочних переводів, всі 100% підготовлено до роботи взимку.

 

 

 

версія для друку