українська російська англійська
Нагороджено найкращих спортсменів-правоохоронців 2012 року
26.12.2012 | 11:04
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Десять кращих спортсменів, за результатами виступів у головних змаганнях 2012 року, отримали свої нагороди. Серед нагороджених три представники правоохоронних органів.

У церемонії нагородження взяли участь Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, президент Федерації стрільби України Олег Волков, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв та інші почесні гості і представники засобів масової інформації.

У заході також взяли участь керівники та представники територіальних організацій Товариства.

Нагороди в олімпійських видах спорту від президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки отримали Василь Ломаченко, Яна Шемякіна, Олексій Тарахтій, Олександр Усик, Інна Осипенко-Радовська, Денис Берінчик, Валерій Андрійцев, Ольга Саладуха, Ольга Харлам та Олена Костевич.

Серед неолімпійських видів спорту нагороджені Михайло Буланний, Ілона Біраш, Дмитро Ємець, Сергій Молошик, Дмитро Кірпань, Олексій Зубач, Олександр Савченко, Ганна Ушеніна, Марина Прищепа та Людмила Задніпровська.

Зокрема, було нагороджено призерів спортивних змагань за участі представників ЗМІ. Так, у Чемпіонаті з настільного тенісу в рамках турніру «Динамо» MEDIA CUP» виграв ТРК «Ера», II місце посіла «Робітнича газета», а III виборола команда телеканалу «1+1».

«Сьогодні за нашою старою, доброю традицією ми хочемо відзначити кращих десять спортсменів – представників олімпійських видів спорту і десять спортсменів, які представляють неолімпійські види спорту. Також підбили підсумки першої унікальної спартакіади кубку «Динамо» MEDIA CUP» - змагань спортивних редакцій, спортивних журналістів, які ми проводили упродовж року. Я ще раз вітаю всіх присутніх, адже знаю, що ці нагороди – важка праця! - підкреслив Віктор Корж.

Президент НОК подякував колективу спортивного товариства «Динамо» за зусилля, які були докладені у вихованні спортивного резерву.

«Я хочу привітати вас із цими здобутками. Ми пишаємося досягненнями наших динамівців, наших олімпійців. Якщо ми подивимося на історію олімпійського руху то за ці часи ми завоювали 622 медалі, з них 165 вибороли динамівці. А з 20 медалей в Лондоні, 15 медалей для держави принесли наші динамівці. Тому я хотів би вам щиро подякувати, подякувати всім фахівцям, тренерам, науковцям і цьому колективу, який дійсно працює і робить все для вашого успіху. Мені приємно бачити героїв-спортсменів, які прославляють нашу державу! Я вам дуже дякую, всі пишаються вашими досягненнями. Бажаю вам багато перемог на славу нашої України, - зазначив Сергій Бубка.

Нагадаємо, що на ХХХ Літніх Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні Українські олімпійці виграли 20 медалей, а Україна посіла 14 загальнокомандне місце із 204 в медальному заліку. Перше місце дісталося збірній США (104 медалі), друге - Китаю (87 нагород), третє - господині Ігор - Великобританії (64 медалі). Збірна Росії, яка виступила краще, ніж чотири роки тому в Пекіні, стала четвертою з 24 золотими медалями, хоча за загальною кількістю нагород у них третій результат - 82.

«Важко поєднувати і службу, і спорт. Та служити я повинна й зобов’язана. Але, дякуючи моїм керівникам, у мене є змога обирати зручний графік для тренувань та участі у змаганнях», - розповідає Людмила Задніпровська. Ця молода спортсменка представниця Севастопольської міської організації, старший сержант міліції МВС України, МСУ з панкратіону, чемпіонка світу та призер чемпіонатів Європи з панкратіону та універсального бою 2012 року. Наразі представниця правоохоронних органів вдало поєднує службову кар’єру, спортивну, тренувальну та судійську.