українська російська англійська
На Дніпропетровщині завершують будівництво сучасного радіологічного центру
26.12.2012 | 12:47
Дніпропетровська ОДА

У Дніпропетровську завершується будівництво сучасного радіологічного корпусу на базі онкологічного центру. Під час виїзної наради на об`єкті будівництва голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков ознайомився з ходом проведення будівельних робіт. Наразі стан готовності об`єкта складає 95%. У підсумку виїзної наради голова ОДА окреслив основні завдання щодо початку роботи радіологічного центру у 2013 році.

Щодо ходу проведення  будівельних робіт Дмитру Колєснікову доповіли начальник головного управління охорони здоров`я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург, головний лікар Дніпропетровського онкологічного центру Володимир Ширінкін, представники підрядних організацій.

Створення на базі Дніпропетровського онкоцентру радіологічного корпусу дозволить утричі збільшити кількість сеансів опромінювання на рік, залучити найсучасніші методики діагностики та лікування онкозахворювань. Корпус оснащується новітнім обладнанням та технікою, завдяки яким лікуватимуть онкологічні пухлини шляхом їх опромінення з близької відстані. Це максимально мінімізує шкідливий вплив променевої терапії на внутрішні органи і тканини, які не вражені злоякісними пухлинами. Новий радіологічний корпус на 155 відвідувань у зміну розрахований на проведення процедур для пацієнтів, які проходять курс амбулаторного лікування та пацієнтів Дніпропетровщини, які перебувають на стаціонарному лікуванні.        

«Потреба у створені на Дніпропетровщині радіологічного центру назріла вже давно. Проект будівництва було розроблено понад 25 років тому. Та реальні роботи зі зведення корпусу розпочались у 2010 році під час керівництва регіоном Олександра Вілкула. На сьогодні виконано 95% будівельних робіт. Корпус оснащується обладнанням та технікою нового покоління. Питання будівництва цього важливого для області об`єкта я буду тримати на особистому контролі», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Під час наради Дмитро Колєсніков дав відповідні доручення щодо завершення будівництва радіологічного центру, аби вже у першому півріччі 2013 року центр розпочав свою роботу.

Враховуючи специфіку новітнього медичного обладнання, що закуповується для радіологічного корпусу, медичний персонал пройде обов`язкову підготовку для роботи на ньому. На базі радіологічного корпусу працюватиме кафедра онкології та медичної радіології Дніпропетровської державної медичної академії.

Наразі у медичному закладі улаштовані фундаментні блоки, стіни, перекриття, перегородки, вікна, мережі водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, освітлення, виконано зовнішнє оздоблення фасаду. Ведеться монтаж медичного обладнання: лінійного прискорювача «Elekta Sinergy Platform» (пристрій для створення іонізуючого випромінювання високої проникаючої здатності) та комп’ютерного томографа марки «TSX 21A».

версія для друку