українська російська англійська
У перинатальному центрі на Рівненщині монтують медобладнання
27.12.2012 | 11:16
Рівненська ОДА

У Рівненській області у перинатальному центрі монтують нове медичне обладнання. Це високотехнологічна апаратура, яка використовується у кращих світових клініках. Нині обладнання встановлюють у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Це, зокрема, апарати штучної вентиляції легень, які допомагатимуть рятувати життя глибоко недоношеним немовлятам, інкубатори для новонароджених, реаніматори, фототерапійні лампи для лікування жовтяниці. Також тут будуть так звані лабораторні апарати, за допомогою яких можна буде отримувати результати аналізів.  Це обладнання для відділення придбав благодійний фонд.

Нову апаратуру монтують і в гінекологічному, пологовому, а також відділенні анестезіології і інтенсивної терапії для дорослих. Це, зокрема, дозволить використовувати малоінвазивні технології (передбачають мінімальне хірургічне втручання), стежити за станом плоду в утробі матері, розповіли лікарі.

У перинатальному центрі також створили відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених. Раніше таких немовлят через відсутність спеціального обладнання доправляли в обласну дитячу лікарню. Тепер же цим малюкам допомагатимуть тут.

Нагадаємо, сучасний перинатальний Рівненщина матиме в рамках нацпроекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства».

версія для друку