українська російська англійська
Херсонська ОДА: Гіпертонікам виписано майже 80 тисяч рецептів
03.01.2013 | 17:17
Херсонська ОДА

На Херсонщині виписано 77999 рецептів на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою за референтними цінами, а у реєстрі хворих, які потребують лікування гіпотензивними засобами обліковується 283148 особи. Про це повідомляє управління охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації.

За наданою інформацією, станом на 3 січня поточного року, управлінням укладено угоди з 28 аптечними закладами, які беруть участь у пілотному проекті щодо запровадження референтних цін на лікарські засоби для лікування гіпертонічної хвороби та мають112 аптечних філіалів, переважно комунальної власності.

Також проводиться робота з відшкодування аптечним закладам вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, згідно з наданими реєстрами та протягом 2012 року відшкодовано аптечним закладам області 192,7 тис. грн.

Нагадаємо, що    з 26 жовтня 2012 року, аптечними закладами області розпочато відпуск лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою за референтними цінами.

 

версія для друку