українська російська англійська
Олександр Вілкул: Мінрегіон розробляє рекомендації щодо утримання від ремонту доріг на час холодів
03.01.2013 | 17:17
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Мінрегіон зараз розробляє рекомендації для місцевих органів влади щодо утримання від проведення ремонтних дорожніх робіт в умовах низьких температур. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, коментуючи ситуацію щодо результатів роботи комісії з вивчення ситуації з проведенням ремонтних дорожніх робіт в місті Костянтинівка Донецької області. Нагадаємо, що якість проведення там робіт з укладання асфальту під час морозів оцінювала спеціальна комісія.

«Відразу після отримання інформації щодо факту проведення дорожніх ремонтних робіт у місті Костянтинівка Донецької області у складних погодних умовах з низькою температурою повітря за моїм розпорядженням була створена комісія. До її складу увійшли, в тому числі, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, представник Укравтодору, представники Донецької облдержадміністрації, - сказав Олександр Вілкул. - Комісія одразу виїхала на місце і на наступний день о восьмій ранку комісія надала звіт. Відповідно до даних комісії, всі документи на проведення робіт були у наявностівід декларації про початок робіт до тендерної документації. Формально за умови застосування тих спеціальних домішок, які були застосовані, в таких погодних умовах асфальт класти можна».

Водночас Олександр Вілкул зазначив, що за результатами роботи комісії були зроблені відповідні висновки, в тому числі профільним міністерством готуються відповідні рекомендації щодо умов проведення дорожніх робіт взимку. Також проводитиметься моніторинг якості вже виконаного ремонту, і тільки після того, як укладене в морози асфальтове покриття витримає зиму, будуть проведені відповідні розрахунки з виконавцями робіт.

«Проте за результатами роботи комісії були зроблені наступні висновки. Перше - розпочато постійний моніторинг стану дорожнього покриття на цій ділянці. Друге - гроші компанії, що проводила роботи,  будуть сплачені тільки тоді, коли буде повна впевненість, що дорожнє покриття витримало зиму і надалі буде відповідати якості відповідно до держстандартів, - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул. - І третє - Мінрегіон зараз розробляє рекомендації для місцевих органів влади щодо утримання від проведення таких ремонтних дорожніх робіт в умовах низьких температур».

версія для друку