українська російська англійська
МОНмолодьспорту запрошує до громадського обговорення
21.01.2013 | 15:43
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про оприлюднення 21 січня 2013 року на офіційному веб-сайті (рубрика „Громадське обговорення”) проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про схвалення Порядку затвердження словників української мови і довідників з українського правопису як загальнообов’язкових довідкових посібників при використанні української мови та офіційного видання цих довідників» та аналізу регуляторного впливу регуляторного акта.

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Порядку затвердження словників української мови і довідників з українського правопису як загальнообов’язкових довідкових посібників при використанні української мови та офіційного видання цих довідників.

Порядком регламентуються дії авторів, видавництв або інших фізичних та юридичних осіб — суб'єктів підприємницької діяльності, що мають виключні права на використання лексикографічного об’єкту при поданні матеріалів для розгляду питання про надання дозволу на офіційне видання цих довідників.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою на адресу: просп. Перемоги, 10, м. Київ, 01112;

• факсом +38 044 481-47-59;

• електронною поштою на адресу: y_kononenko@mon.gov.ua .

 

версія для друку