українська російська англійська
Ігор Прасолов: Законопроект про внутрішню торгівлю спрямований на вдосконалення торговельної діяльності в Україні
23.01.2013 | 18:26
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Для обговорення дискусійних питань проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю» Мінекономрозвитку України під головуванням Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Прасолова провело узгоджувальну нараду з представниками громадських організацій, торговельних мереж, вітчизняних виробників та центральних органів виконавчої влади.

Як зазначив Ігор Прасолов, законопроект чітко визначає межі регулювання у сфері внутрішньої торгівлі, у тому числі здійснення торгівлі на ринках та спрямований на виведення товарообігу з тіні та забезпечення контролю за якістю товарів.

За словами Міністра, необхідність в прийнятті Закону назріла давно і тому питання щодо доцільності або недоцільності існування його не обговорюється. Він запропонував присутнім обговорити питання, які стосуються безпосередньо редакції законопроекту.

За результатами проведеної наради прийнято рішення Мінекономрозвитку України опрацювати пропозиції, надані учасниками заходу та узагальнену інформацію надати на розгляд Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

 

версія для друку