українська російська англійська
Мінрегіон вимагає від комунальних служб забезпечити повну готовність до негоди
24.01.2013 | 16:50
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Мінрегіон України вимагає від комунальних служб забезпечити повну готовність аварійно-ремонтних бригад, спеціалізованої техніки, а також запасів посипного матеріалу та палива у разі виникнення ускладнень, спричинених погодними умовами. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник звернувся терміновою факсограмою до Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з проханням забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації під час проходження опалювального періоду.

«Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив профільним відомствам та місцевій владі терміново усунути наслідки ожеледиці на дорогах. Ми спільно із регіонами безумовно зробимо все можливе, щоб виконати поставлене завдання», – наголосив Геннадій Темник.

Міністр наголосив на тому, що Мінрегіоном здійснюється щоденний моніторинг стану проходження опалювального періоду і нагадав, що у разі виникнення аварійних ситуацій, потреби у посипних матеріалах та спеціалізованій техніці необхідно терміново у будь-який час доби інформувати оперативно-диспетчерську службу Мінрегіону.

Український Гідрометцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій видав штормове попередження про ускладнення погодних умов 25-26 січня. Як очікується у ці дні, на території Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, пориви вітру 17-22 м/с, хуртовини, снігові замети, у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях також сильний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, сильна ожеледь. На дорогах ожеледиця. У західних та північних областях також очікують суттєвого зниження температури повітря вночі до 16-21° морозу, місцями до 24-26°, вдень до 10-15° морозу.

 

версія для друку