українська російська англійська
Військову академію в Одесі відвідала делегація Військового інституту іноземних мов Міноборони США
24.01.2013 | 17:36
Прес-служба Міністерства оборони

Питання удосконалення процесу мовної підготовки для офіцерів і курсантів були обговорені під час візиту делегації Військового інституту іноземних мов Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки до Військової академії м. Одеса.

У відповідності з програмою перебування в Одесі американська делегація на чолі з керівником закордонних програм Центру підготовки з англійської мови Військового інституту іноземних мов Міністерства оборони США Джоан Фой провели зустріч з тимчасово виконуючим обов’язки начальника військової академії м. Одеса генерал-майором Олегом Гуляком.

Продовження візиту американських гостей стало їх ознайомлення з процесом мовної підготовки курсантів і офіцерів. Також гості відвідали військово-історичний музей навчального закладу.

За участю викладачів кафедри Військової академії і представників американської сторони відбувся семінар, під час якого було обговорено питання присвячені ефективності використання мовних лабораторій у навчальному процесі.

За словами співробітника відділу оборонного відомства США майора Крістофера Бергстрома, за планом реалізації програми мовної підготовки передбачається модернізація 16 мовних лабораторій, які були надані урядом США Збройним Силам України, постачання 5 нових мовних лабораторій, а також надання навчальних матеріалів з англійської мови та організацію фахової підготовки 20 викладачів і технічних працівників вітчизняних вищих військових навчальних закладів у Військовому інституті  іноземних мов Міністерства оборони США.

У свою чергу завідувач кафедри іноземних мов полковник запасу Іван Чорненький зазначив, що розширення традиційних підходів до використання новітніх технологій у мовній підготовці дозволить офіцерам і курсантам використовувати набуті знання у повсякденній діяльності, а також під час участі у міжнародних місіях.

версія для друку