українська російська англійська
Міноборони створює необхідні передумови для переходу на контрактну армію
24.01.2013 | 18:40
Прес-служба Міністерства оборони

Солдат-строковик за рік служби в армії об’єктивно не може стати професіоналом військової справи. Професіонали гартуються під час служби за контрактом, і це доведений світовою практикою факт. Про це заявив Міністр оборони України Павло Лебедєв 24 січня 2013 року під час наради з керівним складом органів по роботі з особовим складом Збройних Сил України у Києві.

Як підкреслив глава оборонного відомства, поставлене керівництвом держави завдання щодо комплектування Збройних Сил України на контрактній основі буде виконуватися.

Для цього створюються усі необхідні передумови, у тому числі шляхом збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, забезпечення їх соціальних гарантій тощо. Разом з тим Міністр оборони України звернув увагу на те, що у роботі з контрактниками важлива не лише матеріальна мотивація.

«Контрактник – це воїн-професіонал, патріот України. Це, як правило, молода людина, яка свідомо зробила вибір на користь служби в армії», – підкреслив Павло Лебедєв.

Глава оборонного відомства наголосив, що разом з комплектуванням військових частин Збройних Сил України контрактниками зростатимуть вимоги щодо бойової підготовки.

версія для друку