українська російська англійська
"Twinning" дбає про безпеку юних пішоходів
24.01.2013 | 18:50
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У стінах столичної гімназії №283, що є підшефним закладом управління Північного територіального командування внутрішніх військ МВС, в рамках міжнародного проекту «Twinning» відбулася благодійна акція, присвячена профілактиці травмування дітей на дорогах.

До учнів завітали постійний радник  проекту дивізійний комісар Мішель Жербер  та керівник проекту від української сторони начальник управління громадської безпеки ГУВВ МВС України генерал-майор Микола Климчук.

Високоповажні гості вирішили особисто долучитися до програми профілактики травмування дітей на дорогах та подарували школярам  жилети із світловідображаючими стрічками.

«Головною метою нашого візиту є сприяння безпеці юних пішоходів на дорозі - вашій безпеці! Саме тому ми вирішили подарувати вам ці жилети», - зазначив у промові Мішель Жербер.

Микола Климчук подякував пану Жерберу за сприяння у проведенні акції, а учням побажав бути здоровими, пильними на дорогах та запевнив, що внутрішні війська, у свою чергу, й надалі сумлінно дбатимуть про захист та безпеку громадян.

Вимоги про обов’язкове носіння захисного жилета діють у багатьох європейських країнах, наприклад, у Австрії, Бельгії, Іспанії, Італії та ін. При застосуванні світловідображаючих елементів на одязі у темну пору доби ризик травмування та загибелі пішоходів зменшується на 70%.

 

 

версія для друку