українська російська англійська
Одеські рятувальники отримали нові пожежні автомобілі
26.01.2013 | 10:24
Прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій

Рятувальники Головного територіального управління МНС в Одеській області отримали нову пожежну техніку та обладнання. Заходи відбулись 25 січня під час підбиття  підсумків роботи Одеської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2012 рік.

 Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Малін вручив   начальнику ГТУ МНС в Одеській області Володимиру Боделану ключі від пожежного порошкового автомобіля та аварійно-рятувальне обладнання майже на суму 500 тис. грн., яке облдержадміністрація придбала для пожежно-рятувальних підрозділів відповідно до "Регіональної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Одеської області на 2011-2013 роки".

 Одеська обласна організація добровільного пожежного товариства України та громадська організація «Спеціалісти цивільного захисту та техногенної безпеки Одеської області» передали для рятувальних підрозділів оперативно-штабний та оперативно-службовий автомобілі.

Своєю чергою Володимир Боделан зазначив, що підрозділи МНС в Одеській області у 2012 році працювали в тісній взаємодії з усіма структурами державної та місцевої влади, обласних спеціалізованих служб цивільного захисту. Було проведено комплекс заходів по збільшенню ефективності роботи підрозділів. Зокрема, комісійно перевірені під'їзди до 62 житлових будинків, проведено 17 пожежно-тактичних навчань, у ході яких демонтовано 46 несанкціонованих перешкод. На пожежні машини у всіх частинах м. Одеси встановлено відеореєстратори.  Проведені заходи дозволили зменшити середній час прибуття підрозділів до місця події на 1 хвилину, середній час ліквідації однієї пожежі скоротився на 2,5 хвилини.

За підсумками роботи Одеської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2012 році було нагороджено кращих працівників.

 

версія для друку