українська російська англійська
Протягом першого півріччя 2013 року планується вивезти усі запаси "меланжу" з території Харківської області
31.01.2013 | 19:30
Прес-служба Міністерства оборони

31 січня неподалік селища Шевченкове, що на Харківщині, у розташуванні Складу ракетного пального Сухопутних військ розпочалися планові заходи щодо завантаження до шістьох спеціалізованих вагонів 380 тонн компоненту ракетного пального типу “меланж”. Попередньо планується, що наступного тижня усі завантажені вагони покинуть склади.

Даний захід відбувається в рамках успішної реалізації спільного проекту Україна-ОБСЄ. Згідно із міжнародними домовленостями передбачено вивезення з Харківщини всієї кількості небезпечної рідини.

Фінансову сторону забезпечення даного довгострокового проекту, який розпочато у 2009 році, повністю узяли на себе Данія, Іспанія, Німеччина, Норвегія, Польща, США, Угорщина, Фінляндія, Чехія та Швеція.

За словами командування частини, це вже друга партія, яка покине Харківщину. Перша частина “меланжу” була відправлена у грудні минулого року.

Командир військової частини полковник Олександр Ніколаєв наголосив, що протягом першого півріччя 2013 року планується вивезти усі запаси “меланжу” з території Харківської області і необхідні кошти для цього вже виділені.

версія для друку