українська російська англійська
Екіпаж корвета "Тернопіль" відпрацював навчально-бойові завдання у Чорному морі
04.02.2013 | 16:16
Прес-служба Міністерства оборони

Упродовж трьох днів протичовновий корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Тернопіль” у Чорному морі виконав низку навчально-бойових завдань, у тому числі різноманітні бойові вправи. Зокрема, під час виходу в море екіпаж під командуванням капітана 3 рангу Олега Григор’єва відпрацьовував курсове завдання з плавання одиночного корабля, підготовки до ведення бойових дій.

У морському полігоні корвет “Тернопіль” виконав низку бойових вправ, у тому числі ракетні і артилерійські стрільби по морській, повітряній та береговій цілях, а також з виявлення та знешкодження плаваючої міни. Водночас у взаємодії з вертольотом Мі-14 морської авіаційної бригади українських ВМС моряки провели навчання з пошуку та знищення підводного човна противника, під час якого протичовновий корвет виконав бойові вправи зі знищення підводного човна  противника та з протиторпедного захисту.

Взаємодіючи з судном забезпечення “Балта”, протичовновий корвет “Тернопіль” провів навчання з передачі легких вантажів на ходу, буксирування пошкодженого надводного корабля, підходу та швартування до судна, що стоїть на якорі та перебуває у дрейфі.

На кораблі також проведено комплекс корабельних бойових навчань та тренувань. 

Командир бригади надводних кораблів капітан 2 рангу Олексій Доскато, який під час походу перебував старшим на борту корвета “Тернопіль”, дав позитивну оцінку діям екіпажу.

«Моряки протичовнового корвету з високою ефективністю в плані набуття необхідного досвіду використовують кожен вихід в море, впевнено готуються до виконання подальших відповідальних завдань», – відзначив капітан 2 рангу Олексій Доскато.

версія для друку