українська російська англійська
В урядовій приймальні заступник Міноборони провів прийом громадян
05.02.2013 | 13:16
Прес-служба Міністерства оборони

У приймальні Кабінету Міністрів України пройшов черговий прийом громадян з особистих питань, який вирізняла суто житлова проблематика. На нього зареєструвалося майже 25 осіб. Під час спілкування з кожним із відвідувачів заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський уважно вивчав матеріали звернення, заслуховував присутніх на прийомі представників структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

За результатами зустрічі заступник Міністра оборони надав доручення розглянути на черговому засіданні житлової комісії Київського гарнізону звернення громадян. 

Загалом керівництво Міністерства оборони України вживає всіх заходів щодо врегулювання житлової проблеми військовослужбовців. Питання відселення військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, перебувають на постійному контролі керівництва оборонного відомства.

Заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський, за дві години виділеного часу, розглянув десять проблемних питань. А з тими, хто не встиг потрапити на прийом, спілкувався окремо у фойє приймальні, після чого давав відповідні доручення посадовим особам. На підставі усіх рішень, прийнятих під час прийому, у відділі розгляду звернень та прийому громадян Міністерства оборони України буде складено протокол. Заявники одержать письмові відповіді по суті звернень.

 

версія для друку