українська російська англійська
Підписано Угоду про співробітництво Одеської області з Балканським велаятом
14.02.2013 | 11:04
Одеської ОДА

У рамках державного візиту Президента України Віктора Януковича до Туркменістану голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук, який перебуває у складі офіційної делегації, підписав Угоду між Одеською обласною державною адміністрацією та Балканським велаятом (Туркменістан) про співробітництво в торговельно-економічній, науково-технічній та гуманітарно-культурній сферах.

Як повідомила директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Євгенія Волинець, державний візит Президента України Віктора Януковича до Туркменістану триватиме до 14 лютого 2013 року.

Першочергову увагу у ході перемовин на найвищому рівні приділяється  питанням практичної реалізації українсько-туркменської співпраці, насамперед у торговельно-економічній, енергетичній, будівельній та науково-технічній сферах. Офіційна делегація відвідає Лебапський велаят, де візьме участь у заходах з відкриття та започаткування будівництва інфраструктурних об’єктів на території Туркменістану із залученням українських підприємств.

За результатами візиту буде підписана Спільна заява про поглиблення відносин дружби та співробітництва між Україною і Туркменістаном, яка закріпить основні двосторонні домовленості щодо активізації взаємодії у багатьох сферах співпраці.

 

 

версія для друку