українська російська англійська
Україна приєдналася до операції НАТО з протидії піратству "Океанський щит"
22.02.2013 | 11:45
Прес-служба Міністерства оборони

Україна приєдналася до операції НАТО з протидії піратству “Океанський щит”. Про це повідомив Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмуссен, відкриваючи у п’ятницю у Брюсселі засідання Комісії Україна-НАТО.

«Я щойно обмінявся листами з Міністром оборони України Павлом Лебедєвим, які підтверджують участь України в операції НАТО з протидії піратству «Океанський щит», – повідомив генсек НАТО.

Нагадаємо, що 21-22 лютого Міністр оборони України Павло Лебедєв перебуває з офіційним візитом у Штаб-квартирі НАТО у Брюсселі, де бере участь у засіданнях Комісії Україна-НАТО та Північноатлантичної Ради НАТО на рівні міністрів оборони.

Як уточнили у Місії України при НАТО, ця угода формалізує статус України як першої країни-партнера, яка беру участь в операції по боротьбі з піратством «Океанський щит» та єдиної країни-партнера Альянсу, яка бере участь у всіх його операціях.

Планується, що у листопаді флагман Військово-Морських сил Збройних сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний» із палубним вертольотом та групою спецназу братиме участь в операції НАТО з протидії піратству «Океанський щит».

 

 

версія для друку