українська російська англійська
Міноборони: Планується поетапне встановлення додаткової грошової винагороди військовослужбовцям
22.02.2013 | 17:20
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні у Міністерстві оборони України продовжується робота щодо підвищення соціального статусу військовослужбовців – через збільшення їх грошового забезпечення, забезпечення житлом. На цьому наголосив 22 лютого заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів України.

Він повідомив, що 7 лютого 2013 року в Кабінеті Міністрів України під головуванням Прем’єр-міністра України проведена нарада з питання грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

«За її результатами у Міністерстві оборони України підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 р. № 889” щодо поетапного встановлення щомісячної додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України, яким вона не була встановлена раніше», – розповів Володимир Можаровський.

Виплату додаткової грошової винагороди планується запровадити у п’ять етапів, з 20 до 100%. З 1 березня 2013 року – в розмірі, що не перевищує 20 відсотків місячного грошового забезпечення; з 1 вересня 2013 року – в розмірі, що не перевищує 40 відсотків місячного грошового забезпечення; з 1 січня 2014 року – в розмірі, що не перевищує 60 відсотків місячного грошового забезпечення; з 1 квітня 2014 року – в розмірі, що не перевищує 80 відсотків місячного грошового забезпечення; з 1 липня 2014 року – в розмірі, що не перевищує 100 відсотків місячного грошового забезпечення.

«Сьогодні проект цієї постанови проходить погодження в центральних органах виконавчої влади», – повідомив Володимир Можаровський та відзначив, що питання підвищення грошового забезпечення військовослужбовців перебуває на постійному контролі Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил.

 

версія для друку