українська російська англійська
Кількість громадських приймалень Міністра оборони в регіонах буде збільшено
23.02.2013 | 12:55
Прес-служба Міністерства оборони

З 1 лютого цього року в містах Донецьк, Львів, Чернігів, Київ, Севастополь на базі обласних військових комісаріатів розпочали роботу регіональні громадські приймальні Міністра оборони України. Їх робота дає можливість більш оперативно та якісно реагувати на звернення громадян. На цьому наголосив 22 лютого під час брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів України заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський.

Метою діяльності регіональних приймалень є підвищення рівня довіри громадян України та військовослужбовців до Збройних Сил України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Міністра оборони України, підняття іміджу Збройних Сил України та забезпечення прийому осіб, а також сприяння забезпеченню правового захисту їх конституційних прав, свобод та інтересів.

«Практика громадських приймалень Міністра оборони в регіонах свідчить, що чимало питань, з якими запитувачі звертаються безпосередньо до вищого військового керівництва в місті Києві, можна ефективно вирішувати на місцях», – відзначив Володимир Можаровський.

Він розповів, що у регіональних громадських приймальнях працюють військовослужбовці, ветерани війни, військової служби та праці, представники комітету солдатських матерів. У разі необхідності до роботи можуть долучитися інші посадові особи військового комісаріату (як правило, заступник комісара з виховної роботи, начальники відділів кадрового, фінансового та соціального забезпечення, працівники інших відділів в частині вирішення питань, що належать до їх компетенції).

«У регіональних приймальнях громадяни можуть отримати безкоштовну професійну юридичну консультацію, оформити необхідні документи. При цьому основний акцент робиться на надання безкоштовної висококваліфікованої правової допомоги дійсним і колишнім військовослужбовцям та членам їх сімей», – розповів Володимир Можаровський.

За його словами, станом на сьогодні регіональні громадські приймальні Міністра оборони України вже розглянули звернення та надали кваліфіковану фахову допомогу більше 70 громадянам. «У планах Міністерства оборони – до кінця року збільшити кількість громадських приймалень в регіонах України», – повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

 

версія для друку