українська російська англійська
У військових авіаторів Прикарпаття - поповнення авіапарку
25.02.2013 | 17:22
Прес-служба Міністерства оборони

Днями авіатори 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації зустріли два навчально-тренувальних літаки “Л-39”, які пройшли капітальний ремонт на одному із авіаремонтних підприємств оборонно-промислового комплексу.

«Ці літаки стануть нам у пригоді під час підготовки пілотів. Вони дозволять збільшити наліт та значно заощадять витрати пального», – відзначив командир 114-ї бригади тактичної авіації полковник Сергій Голубцов.

За словами командира, на цих літаках пілоти бригади відпрацьовуватимуть вправи з пошуку та перехоплення повітряних цілей, їхньої класифікації, примушення до посадки умовних порушників повітряного кордону на безпечний аеродром тощо.

На аеродромі новоприбулі літаки зустрічав командир бригади полковник Сергій Голубцов, який особисто привітав керуючого перельотом старшого штурмана 114-ї бригади тактичної авіації підполковника Сергія Ісакова з виконаним перельотом. Після необхідних технічних процедур “Л-39” повноправно вступлять у стрій та піднімуть рівень боєготовності бригади.

 

версія для друку