українська російська англійська
ЗСУ продовжить брати активну участь у військово-патріотичному вихованні допризовної молоді
26.02.2013 | 12:21
Прес-служба Міністерства оборони

Починаючи з минулого року Міністерство оборони України спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України проводить Всеукраїнську військово-патріотичну спортивну гру “Зірниця”.

Під час проведення конкурсу Міністерство оборони України та Збройні сили України беруть на себе зобов’язання з надання організаційної та методичної допомоги у проведені військово-спортивної гри “Зірниця”, яка проходить у три етапи. А саме, протягом всіх трьох етапів для проведення гри будуть надані навчально-матеріальні бази визначених військових частин. Військовими буде надана допомога в проведенні з юнаками випускних класів (курсів) загальноосвітніх навчальних закладів навчально-польових занять з організації стрільб зі стрілецької зброї, сприяння в межах чинного законодавства навчальним закладам, громадським організаціям військово-патріотичного спрямування у проведенні спільних заходів військово-професійної орієнтації молоді.

Цього року перший етап розпочнеться у березні і проходитиме на районному, міському та районному у містах рівнях. Другий етап “Зірниці” триватиме у травні – червні і проходитиме на республіканському (Автономна Республіка Крим), обласному, міському (міст Київ та Севастополь) рівнях. Третій, фінальний, етап пройде у жовтні поточного року за участю переможців другого етапу.

 

 

версія для друку