українська російська англійська
Микола Азаров: У нас зайвих громадян немає
06.03.2013 | 11:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Держава повинна зробити все для посилення соціального захисту найбільш уразливих верств населення: дітей з особливими потребами, дітей-сиріт та сімей, які виховують таких дітей. Саме на це спрямовані нові ініціативи Президента України, які він проголосив на минулому засіданні Уряду. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів.

«Як зазначив Президент, це - стратегічна гуманітарна інвестиція в тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну. І в соціальну справедливість. Суспільство має усвідомити, що у нас немає «зайвих громадян» і що шанс знайти своє місце в житті отримає кожен», - заявив Глава Уряду.

Він наголосив, що державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються під опікою, піклуванням, а також в прийомній сім`ї, дитячому будинку сімейного типу вже збільшено з 1 січня 2013 року: на дитину до 6 років – до 1944 грн.; на дитину від 6 до 18 років – до 2420 грн.

Тепер, додав Микола Азаров, Уряд докладе всіх зусиль для того, аби соціальних захист цієї категорії українців посилити. Відповідне доручення Глава Уряду дав Міністерству соціальної політики.

 

версія для друку