українська російська англійська
Микола Азаров доручив перевірити повернення будівель дитсадків, що використовуються не за призначенням
06.03.2013 | 11:47
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив перевірити стан виконання місцевими органами влади рішення Уряду щодо повернення будівель дошкільних навчальних закладів, які використовуються не за призначенням. Відповідне доручення він дав Міністерству освіти і науки разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства під час засідання Кабінету Міністрів 6 березня 2013 року.

«Якщо треба – з виїздом на місця. У підсумку нам треба отримати абсолютно чітке знання, скільки садочків буде повернено і мати графік їх введення в експлуатацію саме як садочків», - наголосив Микола Азаров.

За його словами, отримана інформація дозволить скласти буквально пооб’єктний, з датами, план-графік будівництва і реконструкції дитячих садків, необхідних, аби повністю виконати завдання Глави держави щодо посилення соціальної підтримки дітей.

«У місцевих бюджетах необхідно передбачити кошти на утримання садочків відповідно до графіку їх введення в експлуатацію», - зазначив  Прем’єр-міністр.

Микола Азаров підкреслив, що за умови чіткого виконання поставлених завдань, дотримання визначених планів та графіків можна буде упродовж двох років остаточно вирішити проблему місць у дитячих садках, причому навіть у регіонах, де ситуація досі достатньо напружена, а також забезпечити «запас» з огляду на перспективу збільшення народжуваності.

При цьому Глава Уряду зазначив, що у 2012 році мережа садочків зросла на 449 закладів і складає на сьогодні майже 16,5 тисячі дитячих навчальних заклади різних типів та форм власності. До них ходять 85% всіх дітей віком від 3 до 6 років. «Тобто, зовсім небагато залишилося до стовідсоткового забезпечення дітей місцями у дитсадках, - підкреслив Микола Азаров. - Насправді це велике соціальне зрушення. Адже три роки тому майже у половині сімей один з батьків не міг працювати, тому що мав доглядати дитину вдома».

 

 

версія для друку