українська російська англійська
Спортивні майданчики в кожну школу можна повернути до кінця року, переконаний Микола Азаров
06.03.2013 | 11:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що впродовж поточного року можна виконати поставлене Президентом України завдання щодо повернення у кожен навчальних заклад спортивних залів та майданчиків.

«Президент України поставив завдання повернути спортивні майданчики, спортзали у кожен навчальний заклад. Я переконаний, що це завдання можна виконати протягом поточного року. Якщо ретельно підготувати його виконання і сконцентрувати ресурси», - заявив Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів 6 березня 2013 року.

У зв’язку з цим, Микола Азаров доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству молоді і спорту разом з Міністерством освіти і науки та регіональними адміністраціями протягом місяця здійснити інвентаризацію навчальних закладів, де немає спортивних споруд і скласти програму будівництва або реконструкції і відновлення та визначити ресурси на її виконання. «Ми цю програму розглянемо на засіданні Уряду», - додав Прем’єр-міністр.

 

версія для друку