українська російська англійська
Уряд спростив прикордонний контроль на час юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 р.
07.03.2013 | 11:41
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

Кабінет Міністрів України спростив процедури прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний контроль у період підготовки та проведення в Україні юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року.

Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 6 березня 2013 року. Цим нормативно-правовим актом передбачається спрощення оформлення документів учасниками юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики 2013 року (іноземцям та особам без громадянства) та прикордонного контролю в період підготовки та проведення даного дійства.

Відповідно до вимог Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Україна повинна надати безоплатні візи іноземцям та особам без громадянства (учасникам чемпіонату) для в'їзду в країну та запровадити спрощену систему отримання візових документів.

Загальна кількість учасників чемпіонату, що з 8 по 15 липня 2013 року відбуватиметься в Донецьку, з урахуванням міжнародних спортивних суддів, тренерів, журналістів і гостей, становитиме понад 3 тис. осіб (191 країна світу).

 

версія для друку