українська російська англійська
Геннадій Темник провів селекторну нараду з регіонами країни з актуальних питань роботи систем життєзабезпечення
14.03.2013 | 17:37
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Сьогодні у Будинку Уряду відбулася селекторна нарада з регіонами, яку за дорученням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула провів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Під час заходу керівництво Мінрегіону спільно з представниками облдержадміністрацій детально розглянули стан оновлення містобудівної документації у регіонах, активізації державних житлових програм, заходів з благоустрою та безпечного проходження весняного водопілля, стан проходження опалювального періоду 2012/2013 років. Також було обговорено початок щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», яка вже стартувала в регіонах.

«Найперше, хочу подякувати всім керівникам і працівникам галузі за злагоджену роботу та привітати з прийдешнім Днем працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування. Ми бачимо, що цього року весна прийшла раніше, і потрібно вже зараз упорядковувати територію населених пунктів. Мінрегіон розпочав організацію всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою, призначеного на 20 квітня цього року. Деякі регіони вже почали роботи, тому ретельний моніторинг проходження акції здійснюватиметься щотижнево, починаючи із 15 березня цього року», – наголосив керівник Мінрегіону.

Геннадій Темник звернув увагу керівників регіонів, що в рамках цієї акції та суботника необхідно провести заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, а також очищення від відходів берегів водойм у  населених пунктах.

 

 

версія для друку