українська російська англійська
У II кварталі на Харківщині здадуть в експлуатацію два будинки в рамках програми доступного житла
21.03.2013 | 11:20
Харківська ОДА

У другому кварталі 2013 року в Харківській області будуть здані в експлуатацію 2 будинки в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України «Доступне житло», повідомив голова ХОДА Михайло Добкін.

За його словами, на Харківщині ведеться активна робота з реалізації соціальних ініціатив Президента України у розділі «Доступне житло».

«У нас в різній фазі готовності перебуває 23 будинки. Мінімальна ступінь готовності - понад 70%. Є будинки, які готові на 95%, 2 будинки ми здаємо в кінці другого кварталу. Таким чином у нас буде вже близько 100 квартир», - повідомив Михайло Добкін.

Він підкреслив, що на даний момент збільшилася кількість людей, які бажають отримати консультації щодо участі в програмах - до 15 осіб на день. У цьому році 4 сім'ї вже оформили документи на отримання кредиту, ще 20 сімей такі документи готують.

«Очікується, що найближчим часом близько 200 сімей подадуть документи, вони виявили бажання придбати квартири за програмою «Здешевлення вартості іпотечних кредитів», - зазначив Михайло Добкін.

версія для друку