українська російська англійська
Мінрегіон готовий якнайшвидше забезпечити проведення експертизи проекту будівництва міської Кільцевої дороги
21.03.2013 | 14:24
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник взяв участь у нараді з питань проектування та будівництва міської Кільцевої дороги від Столичного шосе до автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Київ-Бориспіль. Нарада відбулась під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Як зазначив Геннадій Темник, міська Кільцева автодорога входить до складу проекту «Інфраструктурні об'єкти Київського регіону», схваленого  постановою Уряду № 982 від 19 вересня 2011 року.

«Міська Кільцева дорога на цій ділянці вкрай потрібна. Нова ділянка дозволить зменшити навантаження на київські дороги, розвантажити існуючі київські мости, а також скоротити час у дорозі для водіїв та зменшити витрати палива», - сказав Геннадій Темник. Він додав, що Мінрегіон готовий забезпечити проведення експертизи складових проекту будівництва міської Кільцевої дороги у можливо стислий термін.

Міністр зазначив, що сучасний рівень розвитку дорожньо-будівельної галузі дозволяє застосовувати в повному обсязі якісні та довговічні вітчизняні будівельні матеріали та вироби. Заводи будіндустрії також спроможні долучитися до цього будівництва.

версія для друку