українська російська англійська
О. Вілкул наполягає на активізації реалізації програм доступного житла
21.03.2013 | 14:36
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У Кабінеті Міністрів України під керівництвом Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула пройшла всеукраїнська селекторна нарада. У ній взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, а також керівники центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Одне з питань, яке розглядалося на нараді, було присвячене реалізації в 2013 році програм «Доступне житло» в рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Уряд реалізує програми із забезпечення громадян доступним житлом. Зокрема, у минулому році була введена Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів.

У рамках програми громадяни України отримали можливість взяти кредит на будівництво або придбання житла під 3%. Тобто з 16% річних держава компенсує 13%.

Завдяки цьому в минулому році 1233 українські сім'ї отримали довгоочікуване житло.

20 лютого 2013 р. Урядом прийнято рішення, яке дозволило продовжити в 2013 році реалізацію цієї програми.

«15 березня розпочалася робота з укладання кредитних договорів. За перші п'ять днів укладені 11 договорів для придбання доступного житла», - сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул доручив керівникам центральних і місцевих органів влади забезпечити широке інформування про можливості державних програм.

«У 2012 році завдяки державній підтримці понад 4 тисячі українських сімей отримали власне житло. Перш за все, це лікарі, вчителі, працівники бюджетної сфери. У цьому році ця робота має бути інтенсифікована», - сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку