українська російська англійська
Віце-прем'єр: В Україні буде розроблено Державну програму розвитку IT-галузі
05.04.2013 | 14:02
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

IT-сфера - дуже важлива для майбутнього України і розвитку практично всіх галузей економіки. Фахівців з інформаційних технологій необхідно підтримувати в першу чергу, оскільки серед тисяч програмістів є 1-2% тих, хто може створювати дійсно креативний конкурентоспроможний продукт.

Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко під час наради з питань підготовки IT-спеціалістів, яка відбулася 5 квітня в Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна.

Віце-прем’єр наголосив на тому, що завдання Уряду – створення передумов для того, щоб в країні розвивалася вся галузь в цілому, з поступовим виходом на створення власного продукту.

«В Україні буде розроблено Державну програму розвитку IT-галузі. Вона повинна бути комплексною, взаємопов’язаною і враховувати роль регіонів, оскільки на їх рівні теж можливо багато зробити. Харків у цьому плані є гарним прикладом та займає, можливо, одне з перших місць в країні. Необхідно розповсюджувати по всім регіонам досвід таких міст, як Харків, Львів, Київ», - зазначив К.Грищенко.

 

 

версія для друку