українська російська англійська
Держінвестпроект презентував Інвестиційний атлас України
05.04.2013 | 14:08
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

4 квітня в рамках презентації результатів вивчення інвестиційної привабливості регіонів України, було представлено  Інвестиційний атлас України.

«Інвестиційний атлас – це унікальний продукт, створений Держінвестпроектом з метою ознайомлення з  інвестиційним потенціалом та можливостями як України в цілому, так і кожного регіону окремо. Це видання стане корисним для інвесторів під час  підготовки ділових візитів до українських регіонів та для прийняття ефективних бізнес рішень», - відзначив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів.

На сторінках видання у формі зручних графіків та тез представлена актуальна інформація про структуру промисловості кожної області, існуючі інвестиції, найбільші іноземні компанії у цьому регіоні, стислий огляд ринку праці та інше. У виданні представлена загальна інформація про географічне положення України, соціально-економічні показники, структуру та об’єми залучених інвестицій, карту транспортної інфраструктури країни, найбільші міста та структуру їх населення.

«Дуже ефективною складовою Інвестиційного атласу України я вважаю перелік компаній, які реалізували або реалізують вдалі інвестиційні проекти в даній області. Для потенційного інвестора наявність успішного бізнес-досвіду в регіоні – найпереконливіший показник його перспективності», -  прокоментував директор із розвитку бізнесу PwC Енді Кузич.

Над цьогорічною версією видання працювало більше 200 експертів, зокрема, працівники Держінвестпроекту, представники інших органів влади, українські та міжнародні організації, а також практики з бізнес-сектору.

Нагадаємо, перше (тестове) видання було створено у минулому році i викликало значну зацікавленість. Інвестиційний атлас видаватиметься щороку з метою поширення інформації щодо інвестиційного потенціалу та можливостей країни, її окремих регіонів.

 

версія для друку